Sme naozaj hrdí, že naše investície do vývoja a kvality produktov sú tou správnou voľbou. Na galavečeri Voľba spotrebiteľov - Najlepšia Novinka 2017 sme s produktom SOMO WC Gélový čistič získali ocenenie Najlepšia Novinka 2017 v kategórii WC čističe. Bude sa môcť pýšiť logom Najlepšia Novinka 2017 priamo na svojom obale. Určite si ho všimnite v našom e-shope alebo čoskoro aj v naších predajniach.


Galavečer

Galavečer odovzdávania cien Najlepšia Novinka 2017 sa uskutočnil 15. 6. 2017 za účasti výrobkov svetovo známych firiem ako Kaufland, Lidl, DM Drogerie Markt, Mondeléz či Harmanec. Ocenenie v takejto silnej konkurencii nás naozaj teší. Zároveň tiež zaväzuje vytrvať v inovovaní našich produktov tak, aby trvalo dosahovali medzinárodnú úroveň kvality. Viac informácií sa dočítate na stránkach galavečera Voľba spotrebiteľov - Najlepšia Novinka 2017. Víťazi boli ocenení na základe voľby reprezentatívnej vzorky 2 000 slovenských spotrebiteľov. Výskum uskutočnila agentúra Nielsen.

 

SOMO WC Gélový čistič

Gélový kyslý čistiaci prostriedok na toalety SOMO WC Gélový čistič má okrem vynikajúcej účinnosti aj výbornú priľnavosť. Tým sa predlžuje doba pôsobenia aj na zvislých a ťažko dostupných plochách. Vynikajúco odstraňuje vodný kameň, močový kameň, hrdzu, nečistoty a usadeniny. Vyrába sa v troch variantoch: žltý s vôňou citrusov, modrý s vôňou oceánu a inovovaný s vôňou lúky, ktorý zmenou farby signalizuje odstránenie najväčších nečistôt. Stačí teda naniesť a počkať niekoľko minút na zmenu farby. Všetky tri varianty môžete zakúpiť priamo v našom e-shope.

 

somo1

 

Fotografie z galavečera:

 

novinka2017 1

novinka 2017 3

 

 

Logo Najlepšia Novinka 2017:

 

logo3