Vnímanie vône je veľmi individuálne. Avšak je jasné, že vôňa evokuje čistotu a sviežosť.


Čo ak sú ale použité viaceré vône? Jedna na podlahu, iná na kúpeľňu a ďalšia v osviežovači vzduchu? Vône sa miešajú a výsledkom je často zvláštny mišmaš. Riešením je používať prípravky a osviežovače s jednotnou vôňou.

Banchem newsletter vone

Chcete vedieť, ktoré vône sa navzájom vylučujú a k ktoré sa k sebe hodia? Napíšte nášmu odborníkovi na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Čuch je jeden z najstarších zmyslov a centrum jeho vnímania sídli v mozgu tam, kde sídlia aj emócie. Preto sa nám pri mnohých vôňach úplne jasne vynárajú spomienky, dokonca i veľmi staré, z detstva. Preto nám vôňa škorice pripomína Vianoce a vôňa detského púdru bábätká. Vôňa je i dôvod, prečo sa v niektorých priestoroch cítite dobre a inde Vám to vôbec „nevonia“. Pritom nemusí ísť o zápach, ale aj zmes rôznych vôní. My v spoločnosti BANCHEM, s.r.o. sme preto vyvinuli jedinečné a na trhu doteraz nevídané riešenie. Naladili sme kvalitný univerzálny čistiaci prípravok a osviežovač vzduchu na rovnakú vôňu.

Predstavte si situáciu, že umyjete dlážku univerzálnym čističom AKTIVIT UNI Cleaner Green lily, ktorý má príjemnú vôňu zelenej ľalie a potom použijete osviežovač s rozprašovačom AKTIVIT air freshener s totožnou vôňou. Vaša domácnosť je tak na dlho prevoňaná rovnakou vôňou, a to od podlahy, cez koberce až po závesy a vrchné police v šatníku. K dispozícii sú okrem spomínanej vône aj osviežujúce verzie Water flower, Water bay a Red feeling.

Je dokázané, že vôňa ovplyvňuje Vaše správanie a náladu. Veríme, že oddnes bude mať Váš domov správnu atmosféru.

BANCHEM Vám pomáha už 25 rokov!